Logo

ОРБИТЕК ТОП ЦЕНА! ДОБРА СОСТОЈБА! ЕФТИНО!

Број на оглас: 2757547 | Објавен на: 15.01.2018, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Магнетен орбитек за ефтина цена!
Топ Лајф!
Старооста на произвводот е 2 години
ДО 120 кг.
НЕМА НЕДОСТАТОЦИ

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Marjan