1 / 4
Kuki rosvajtni za mesna industrija (mesari - cengeli)
1 €
31.03.2022 13:14

Охрид / Охрид

Se prodavaat kuki(cengeli) za obesuvanje mesopolovni odlicno socuvani dva vida kako na slikite .

Категорија: Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
075483024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам