1 / 4
Suzuki gsxr 750
850 €
28.11.2018 15:47

Гостивар / Гостивар

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

1990

Модел:

Gsxr 750

Километри:

10000

Motorot e vo odlicna sostojba pali vozi so mk dokumenti samo ne e registriran mn snazen.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078301999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам