1 / 8
PRODAVAM DAB EXTRA
1.350 €
08.09.2021 00:01

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 7 kubika dabovi talpi i daski .2

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
075285785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам