1 / 1
SE IZDAVA SOBA
1 €
10.08.2020 09:23

Битола / Битола

Квадратура:

10 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

LOCIRANI VO STROG CENTAR NASPROTI STARA BOLNICA,TV,KUJNA KUPATILO

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

DENIS
Потврден огласувач
075717464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам