1 / 12
Сместување во Берово - Куќа Миа
По Договор
15.10.2021 14:55

Берово / Берово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

12 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Кеј на револуцијата 5

Се издава спрат од куќа во близина на центарот на Берово, кај автобуската станица. Спратот е целосно реновиран и располага со:

- Дневен престој со тросед на расклопување, двосед на расклопување и фотеља;
- Две спални соби со нови брачни кревети, од кои во едната спална има креветче за бебе;
- Нова опремена кујна (шпорет, фрижидер, електричен бокал за топла вода, комплетен инвентар за готвење и јадење);
- Ново купатило комплетно опремено (фен, када за бањање и пресоблекување на бебиња);

Спратот е опремен со телевизор, бесплатен wifi, греење со електрични панели и печка на дрва. Идеален е за сместување на 6 лица (со можност за уште едно лице на двосед)

За цена и повеќе информации јавете се на телефон: 078/255-703 - Бистра

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Бистра
Кеј на револуцијата 5а
Потврден огласувач
078255703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам