1 / 10
se prodavaat masini
По Договор
07.05.2020 11:07

Штип / Штип

-rupicarka
-kopcarka
-4koncena brother cena po dogovor
-5koncena juki cena po dogovor
-dvoiglovka cena po dogovor
-pegla so 3l kotel
-raftovi za vo dukan
-kukli
-skafcinja
-zakcalki

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075382272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам