1 / 1
ZIDEN CASOVNIK / BIG WALL CLOCK
1.200 МКД
16.01.2019 22:41

Скопје Центар / Скопје

PRODAVAM ZIDEN CASOVNIK GOLEM SO DIJAMETAR OD 120 cm. VO ZLATNA BOJA.
EDNOSTAVNA MONTAZA SO UPATSTVO ZA ISTIOT.
DOSTAVA I PO KARGO ZA NADVOR OD SKOPJE.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Часовници

Се продава од:

Saša
Потврден огласувач
077874293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам