1 / 3
Прод лег. М А Г А Ц И Н до инд. пат.
5 МКД
07.10.2020 19:52

Битола / Битола

Квадратура:

224 m²

магацин 124 м2
двор 100 м2
со пристапен пат за камиони
комшии од околу вода одвод
ПРЕНОС ОДМА

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070960940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам