1 / 2
PRODAVAM PVC KAPACI
По Договор
19.07.2018 14:17

Струга / Струга

73.5x131 -10 kapaci
73.5x114.5-2 kapaci
54x73.5-2 kapaci
65x212-10 kapaci balkonskive se dupli po 65sm dava kapaci .
94x212-1 kapak
INFORMACI NA OVOJ BROJ- 075 805 881

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

---------
Потврден огласувач
077643176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам