1 / 6
alfa 156 1.9 jtd za delovi
1 €
01.06.2022 00:17

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2017

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

delovi za alfa 156

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bojan
Потврден огласувач
078399830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам