1 / 5
SKII,CEVLI,STEKI,KACIGI,PANTALONI,PALTA
1 €
08.01.2022 18:13

Велес / Велес

Skii,Čevli,Palta,Pantaloni,Kacigi od poznati Brendovi Uvoz od Švajcarija i Avstrija
Ceni polovni.
Tel: 070/681-904
Viber: 0038970681904
Isptakam po Kargo Ekspres

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам