1 / 1
EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA
1 €
20.12.2018 17:10

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

452 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Partizanski Odredi br.34/1/5

EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na STRUGA vo Plitishta pozadi gimnazijata. Kukata e na 4 nivoa-PR+2+PK, i ima 3 stanbeni edinici. Objektot se prodava zaedno so placot od 452m2. Se naoga vo mirna i urbanizirana naselba vo Struga. Cena po dogovor.Shifra-6034

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Snezana
PARTIZANSKI ODREDI BROJ 15
Потврден огласувач
075489145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам