1 / 1
Niva vo selo Gneotino
4 €
Цената не е фиксна
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.11.2022 09:38

Битола / Битола

Квадратура:

3800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075744251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам