1 / 1
градежно земјиште
1 МКД
21.01.2020 12:06

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште во непосредна билизина до Хотел Нар Гевгелија, позади салонот Пежо. Градежно земјиште со површина од 1.300м2 и градежно земјиште со површина од 850,00 м2. Цена по договор. За сите дополнителни податоци може да се обратите на телефон 078/218-139.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BETI
Потврден огласувач
078238139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам