1 / 3
prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2
111.111.111 €
31.07.2022 23:55

Штип / Штип

Квадратура:

400 m²

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA 5 KM OD STIP NA PATOT STIP KARBINCI. OBJEKTOT IMA SOPSTVENA TRAFOSTANICA I BUSOTINA ZA VODA. CENA PO DOGOVOR CONTAKT TEL ‎070 210 466 BUREV TRAJCE

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078393468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам