1 / 7
Caterpillar D8K
38.000 €
31.05.2021 13:48

Гевгелија / Гевгелија

Булдожер CAT D8K
година на производство: 1978
Во работна состојба.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Euroing
Потврден огласувач
075404361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам