1 / 1
ПРОДАВАМ КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО,ТОП ЛОКАЦИЈА!
150.000 €
Цената е фиксна
16.12.2019 21:39

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3

Квадратура:

49 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

289 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1965

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Продавам Куќа со дворно место, топ локација!
Во куќата може веднаш да се вселите. Има две посебни соби, кујна со трпезарија, ходник, предсобје. еден спрат. Локација 2 ред, мирно место од улица 30 метри. Центар на Гостивар за 7 минути пешки.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам