1 / 2
Se prodava kukja nasproti Zito Market
1 €
02.02.2020 19:31

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

388 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

283 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

M.U. Gina

Se prodava kukja od 388 m2 na ul. M.U.Gina, nasproti Zito Market. Kukata e na 2 sprata i vo dobra sostojba.
Cena po dogovor.
Poveke informacii na
070 318 320 - Vlatko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka vo strog centar

220 €

Se prodava kukja na super lokacija

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам