1 / 6
Prodavam 5D dijamanski vez(mozaik) ikoni
3.000 МКД
19.10.2018 13:41

Велес / Велес

5D dijamanski vez(mozaik) ikoni vo razlicni golemini
25×20-3000den
40×30-5000den
44×32-5000den
Prakam po kargo

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071243868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам