1 / 3
GEZER
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 10:43

Охрид / Охрид

Tип на обувки:

Папучи

Големина:

32

Боја:

Темно сина

Многу удобни и топли во многу добра состојба,може испорака по брза пошта

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам