Logo

DELOVI ZA BMW E46

Број на оглас: 2773222 | Објавен на: 14.10.2019, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za BMW. E46
316i. benzin
318i. benzin
320i. 143ps. benzin
320i. 6.cilindri benzin
320D 136 ps diezel
320D 150ps diezel
330D diezel

071 995 137

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Bmw

Потврден огласувач