1 / 4
Se izdava apartman
По Договор
20.07.2022 22:52

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
078205018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам