Logo

ИМПЕРИЈА – Плац 500м²

Број на оглас: 2775281 | Објавен на: 15.08.2019, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 12.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Шифра Е 64/26
Се продава плац со вкупна површина 500м² .
До плацот има асвалтен трасиран пат,можност за приклучок на вода и струја.
Не посдува маркица.
Плацот се наоѓа во населаба Црногорци.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач