1 / 4
Rampa za kamion atego man
70.347.214 €
04.03.2022 16:56

Струга / Струга

Rampa digalka za kamion
Ispravna istaena od kamion vo super sostojba
Ima i komandi na pod
Shirina 252cm
Visina 235cm

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

meti
Потврден огласувач
070347214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам