Logo

KOMPRESOR ZA PUMPANJE NOV

Број на оглас: 2775656 | Објавен на: 28.02.2020, 01:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 499 МКД

500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompresorce za pumpanje novo ne koristeno ( samo probuvano) ekstra cena 500 den.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач