Logo

NOV LANEC ZA VRAT

Број на оглас: 2776423 | Објавен на: 12.02.2020, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


NOV LANEC ZA VRAT DOLZINA 55CM, PROIZVEDEN OD NERGJOSUVACKI CELIK, CENA 700 DEN.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 $$$$

Потврден огласувач