1 / 5
Prodavam Mercedes odlicno cuvan !!!
1 €
Цената не е фиксна
30.05.2022 14:15

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Останато

Avtomobilot e extra socuvan ,
bez nikakva maana vredi da se vidi !
cena so dogovor !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Pek-Trans Dooel
Потврден огласувач
070213282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам