1 / 2
MACKIE monitor 8, RCF MR88
350 €
07.01.2021 23:16

Скопје Центар / Скопје

Zvucnicite se odlicni. 300watt. so 8" bas so aluminska sasija RCF S800 i visokotonec 1". Pozadi klasicni buksni za priklucok pozlateni i SPEAKON priklucok.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078307107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам