1 / 1
Kran Digalka Montaza na metalni konstrukcii Reklami
1 €
Цената не е фиксна
02.12.2021 10:06

Скопје Центар / Скопје

Montaza na sekakvi konstrukcii i reklami
Transport na Masini do 6t

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078359610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам