Logo

Изведба на сите видови ГРАДЕЖНИ РАБОТИ

Број на оглас: 2778182 | Објавен на: 05.11.2019, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изведувам сите видови на градежни работи.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач