1 / 3
Se prodava digitalna camera SONY 20x, 800
5.000 МКД
11.04.2022 22:34

Скопје Центар / Скопје

Se prodava digitalna camera SONY 20x, 800
- lenses: Carl Zeiss
- digital zoom 20x
- malku koristena
- so torbicka

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070375111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам