1 / 5
Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!
1 МКД
Цената не е фиксна
17.03.2023 17:47

Битола / Битола

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8h. Do 22.30h. Vkluclivo Sabota i Nedela i site ptaznici vo godinata!!!! Rezervirajte si predvreme barem pred 1 den !!! Raspolagame i so Ski i Snowboard -instruktori profesionalci !!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
072748701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам