1 / 3
Нова градба не е зивеено во неа.
25.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2019 12:07

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

101 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

650 м. кв. m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

с..Караорман

Куќа на 2 спрата по 50 кв. со тераса откако е изградена не е живеено во неа само на лето на долниот спрат Дедото по 2 до 3 месеци На излезот од Караорман одма под гробиштата под патот.Тел за контежакт:Ристо-078-461-365 и Ванчо 070-581-026.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vanco
Потврден огласувач
070581026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам