1 / 6
Alfa Romeo 156 1.9 JTD Sport Wagon
1 €
30.08.2021 13:56

Делчево / Делчево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2018

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Se prodava ALFA ROMEO 156 1.9 JTD Sportwagon, 2000 godina, 77KW - 105 KS,

Telefon za kontakt 075 215-770

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

X
Потврден огласувач
076365414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам