1 / 9
Opel Rekord Karavan
По Договор
20.03.2023 14:12

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Rekord

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Opel Rekord Karavan 1700 kubika. 1970 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

straso
Потврден огласувач
070627172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам