1 / 11
Mercedes 450 SE
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 15:12

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 450

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

75000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Mercedes 450 SE V8

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

straso
Потврден огласувач
070627172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам