1 / 11
BMW X3 2.0 dizel
6.500 €
22.06.2022 18:06

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam BMW X3 2.0 dizel 150ks. so ful oprema navigacija DVD vnatre comobeis koza parking senzori novi gumi i mnogu drugo.Redovno servisiran vo extra sostojba.Registiran do mart2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078371100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам