1 / 1
Правни услуги отварање и промени во фирми, ликвидација
3.000 МКД
Цената не е фиксна
03.06.2019 09:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нудиме правни услуги од доменот на работење со трговски друштва, отварање, пренос на удел, истапување на содружник, трансформација од една во друга форма, промена на седиште и други податоци, организирање и бришење на подружница, како и ликвидација на трговско друштво.
Дополнителни услуги - пријави во завод за вработување, пријави за ХТП во пазарен и пријава за вршење дејност во трудов инспекторат, регистрирање, работно време, пријави во Агенција за храна и ветеринарство, изработка на нормативи, посредување и поврзување со друштва кои вршат проценка на ризик на работното место.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Адвокатцки услуги

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
070-400-701
070-501-999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам