1 / 1
Smetkovodstvo, Stecaj, Registracija na firmi
По Договор
16.08.2022 07:17

Скопје Центар / Скопје

Smetkovodstvo na ovlasten smetkovoditel vo Skopje. Sostavuvame zavrsni smetki za pravni lica. Posreduvame pri Registracija na firma i promeni, Stecaj ili Likvidacija na firmi i site drugi prijavi i odjavi vo rabotenjeto na firmite. Cena po dogovor.. Irena 071 790 722

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Ирена
Потврден огласувач
071790722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам