1 / 7
Pezo - 307 CC Kabrio 2006 - Godina
4.700 €
06.08.2022 08:01

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Pezo - 307 CC DIZEL KABRIOLET 2006 - Godina
136 - konja.Klimaautomatik 205.000 - KM.Aluminski bandazi
Cena :. 4700 - Eura.
TEL. 075 229 613 NA VIBER I NA WAZAP

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
075229613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам