1 / 11
KOPANJE ZA VODA ODVOD I POSTAVUVANJE NA BETONSKI SAHTI
111.111 €
Денес 06:20

Кисела Вода / Скопје

ISKOP ZA ODOVOD DOVOD KANALIZACIJA POSTAVUVANJE NA GOTOVI SAHTI ZA VODOMER ODVOD GOTOVI SEPTICKI JAMI I SAHTI ZA OPTIKA

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

spase
Потврден огласувач
078-282-274 078-723-136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам