Logo

Патент клучеви POWERFIX

Број на оглас: 2784723 | Објавен на: 10.10.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Патент клучевите се нови од германско производство POWERFIX. Наменети за професионална работа, изработени од хром ванадиум CR-V со висок квалитет, 94 парчина во куфер. Во гарнитурата нема што нема сликите покажуваат се.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  VASKO

Потврден огласувач