1 / 10
Машина за полнење на газирани пијалоци
2.699 €
15.03.2022 18:19

Македонска Каменица / Делчево

Рорирашка машина за полнење на газирани пијалоци со 24 глави (5.000л/ч)
Бугарска/Руска (Червено Знамe - Стара Загора)
Вклучува и помала машине (без глава) и Капачирка со 2 глави, конвејер.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Д.
Потврден огласувач
078351711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам