1 / 2
Термо тунел за шринк фолија - полуавтоматски
2.999 €
Цената е фиксна
12.10.2020 13:23

Македонска Каменица / Делчево

отвор на тунелот (ВхШ): 47х57cm
должина на тунелот: 100cm
широчина на лентата: 35cm
брзина на движење на лентата: 8,3 cm/sec (5m/min)
Димензии на пакетот (ШхДхВ): 50х25x35 cm
со регулатор за силина на греењето.
Прикладна за пакување на пластични и стаклени шишиња, конзерви, тегли...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Д.
Потврден огласувач
078351711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам