DUCAN VO GTC SKOPJE VTOR OD GLAVNA ULICA EXTRA LOKACIJA!
1 €
12.03.2019 21:34

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

24 m²

Спрат:

1

Греење:

Централно

Prodavam Ducan vo GTC prv kat 24 m2. Vtor od Glavna Ulica.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам