Logo

Izrabotka na termo fasadi

Број на оглас: 2789838 | Објавен на: 17.10.2019, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 50 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 2015

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Ohrid

Цена: 15 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vrsime izrabotka na fasadi so stiropor, taranova fasadi i kamen pikovan, vrsime i vnatresna malterija ekstra kalitet i najpovolni ceni, mozi so nas ili vas materijal za poveke informacii tel: 077-879-079

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач