1 / 4
Ski cevli konduri ALPINA RX4
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2022 09:18

Карпош / Скопје

PRODAVAM ALPINA RX4 SKI KONDURI. BR 45.5 ILI NO.30 PO SKI TABLICA. DOLZINA 347mm.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075267200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам