prodavam niva so modri slivi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 09:17

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

prodavam niva s pesirovo zasadena so modri slivi slivite se zasadeni 2017god prolet taka da dokolku ne vi se potrbni mozete da gi izorate drvcata se mali nivata e vo mesto metovica pod sistem za navodnuvanje cena po dogovor informaciina viber 0038670181057 saso

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso Markovski
Потврден огласувач
070764519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам