1 / 4
Ski
35 €
Цената не е фиксна
11.03.2022 14:14

Охрид / Охрид

Kondurite se vo odlicna sostojba i se malku koristeni kondurite se (28.5)cm(odgovaraat na br43-44)

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077638270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам